• "založené satenové stuhy"
  • "Pasové límce"height="250" width="680">

Sortiment výroby

-šikmo řezané stužky,lemovky bavlna nebo polyester,perlon velour
-šikmo řezané oboustranně založené stužky,lemovky bavlna nebo polyester,perlon velour
-hladké řezané stužky
-specielní výztužné pásky pro automobilový průmysl
-podélně děrované (perforované)pásky z netkaných textilií
-pasové límce pro pánskou oděvní výrobu
-stužky z tkaných materiálů s prošítím-výztuha do švů
-prodej materiálů v plné šíři,kapsovina,podšívkovina a.t.d. původu EU
-práce ve mzdě ze všech druhů Vašich materiálů
.

Vzorníky – šikmo řezané rovné nebo zakládané pásky
Díky našim širokým obchodním kontaktům víme co si zákazník přeje. Nabízíme široký výběr textilních šikmo řezaných pásků, které jsou exklusivní jak svým vzorem, tak pestrou škálou barevných odstínů. Tyto řezané pásky mohou být hladké, nebo zakládané v různých velikostech.Taktéž vyrábíme tzv. textilní výpustky –založená stužka na půl a se všitým 2mm provázkem(pro všívání do švů). Barevnice pro bavlnu obsahuje 82 odstínů a pro 100% polyester satén má 40 odstínů barev. Šíře pásek jsou dle výběru zákazníka. S použitím moderní tiskové technologie můžeme zajistit potisk kalhotových pasových límců i jiných našich výrobků vzorem, nebo jménem či logem zákazníka. Je možno i provést logo vytkávané. Také vyrábíme v režimu práce ve mzdě ze zákazníkova materiálu.


Výroba pro automobilový průmysl
Udržujeme vedoucí postavení v kvalitě a spolehlivosti dodávek textilních polotovarů pro automobilový průmysl. Přinášíme vám veškeré významné technologické novinky. Výrobci automobilových sedaček po celém světě jsou našimi zákazníky, naše výrobky se nacházejí téměř ve všech značkách automobilů a mají velkou roli na jejich kvalitu. Dodáváme, mimo jiné, speciální páskovinu a výrobky pro držení formy autosedačky. Rolotex páskoviny najdete i v potazích na sedačky, v podložkách k dětským sedačkám a v mapových kapsách na zadní straně autosedaček.

Bezpečnostní oděvy
Důležitost užívání bezpečnostního oblečení není možné v dnešní době opomíjet. V našem výrobním sortimentu se proto nachází nalepovací a našívací etroreflektivní pásky vyráběné dle evropské normy EN 471, zvyšující viditelnost bezpečnostního oblečení a tím i bezpečnost všech, kteří tyto obleky užívají. Výrobcům bezpečnostních oděvů dodáváme také další textilní materiály: suché zipy, podšívky a speciální kapsoviny. Například Hevaseal polyurethanová lepící páska dokáže uzavřít šicí stehy, čímž zaručuje vodotěsnost obleku za současného zachování jeho prodyšnosti. Velkou měrou přispíváme i k vývoji a vzhledu ochranných a bezpečnostních oděvů pro nejrůznější odvětví průmyslu. Pro naše bohaté zkušenosti v tomto odvětví s námi spolupracují návrhaři a výrobci těchto oděvů při navrhování nových kolekcí. Rolotex Total trim pack jako koncept pro kalhoty (pasové límce, boční pásky, kapsovinu, podšívky, atd.), saka, kabáty a jiné oděvy jim významně ulehčuje práci při jejich výrobě.

Kompletní TRIM PACK
Balíček (také zvaný TTP) pro kalhoty a saka. Dodáváme kompletní sortiment polotovarů k výrobě těchto produktů, ale naše výrobky jsou samozřejmě k dispozici i pro produkci dámské a dětské módy, upravené vždy podle žádaných barev a materiálů, měnících se sezóně dle požadavků trhu. Jsme samozřejmě schopni realizovat i jakékoliv vaše speciální požadavky.